İnternet Bankacılığı

İnternetin olduğu her yer artık sizin için bir TurkishBank Şubesi!

Bankacılık işlemlerinizi şubelerimize gelmeden, evinizden, işyerinizden İnternete bağlanabildiğiniz heryerden rahat ve güvenli gerçekleştirmeniz, hesaplarınıza 7 gün 24 saat ulaşabilmeniz TurkishBank İnternet Bankacılığı ile çok kolay!

Bankacılık işlemlerinizi Şubenizden talep edeceğiniz İnternet Şubesi Şifreniz ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikleri:

 • İstediğiniz an Şubeye gitmeden İnternet Bankacılığından faydalanabilirsiniz.
 • Bankacılık işlemlerini çok daha düşük ücretlerle gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödemelerinizi zaman kaybetmeden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tek kullanımlık şifre uygulaması ile işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile:

 • Bankamızdaki varlıklarınızı görüntüleme
 • Vadeli, vadesiz ve kredili hesaplarınızın detaylarını görüntülemeÇek Bilgileri
 • Havale, EFT ve Bağış işlemleri
 • Kredi kartı bilgilerinizi görüntüleme, kart borcu ödeme, nakit avans çekme, otomatik ödeme talimatı verme, mail-order oranı değiştirme
 • Ön Ödemeli karta para transferi (*)
 • Ön Ödemeli kart bilgileri (*)
 • Turkcell, İSKİ , İGDAŞ, Turk Telefom ve TT NET fatura ödeme
 • Döviz alım-satım
 • Şifre değiştirme

işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizi ve Şifrenizi Bilgisayarınızda/Cep Telefonunuzda Saklamayın
Kimliğiniz son derece önemli bir belgedir. Bu nedenle, taranmış görüntüsünü bilgisayarınızda saklamayın.

Kart şifrenizi ve internet bankacılığı şifrenizi kartın üzerinde, cüzdanınızda veya çantanızda yazılı olarak bulundurmayın ya da cep telefonunuza kaydetmeyin.

Bilgilerinizi Paylaşmayın
TC Kimlik Numarası, Bankamatik /kredi kartı bilgileri, internet bankacılığı şifresi ve tek kullanımlık şifre bilgileri size ait bilgilerdir.Bu bilgiler sosyal ağlarda veya telefonda kendisini arkadaşınız, Bankamız çalışanı veya emniyet görevlisi olarak tanıtan üçüncü şahıslar ile güvenliğiniz açısından kişisel ve finansal bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın.

Bilgisayarınızın Güvenli Olmasına Dikkat Edin
Lisanslı işletim sistemi ve programlar kullanın, işletim sisteminizi ve programlarınızı sürekli güncelleyin.

Antivirüs, anti spyware ve kişisel firewall gibi koruma kalkanları kullanmaya özen gösterin.

İnternet kafe gibi ortak kullanılan bilgisayarlardan bankacılık işlemleri yapmayın.

Şifrelerinizin Güvenlik Seviyesini Yükseltin
Telefon numaranız, tuttuğunuz takımın kuruluş yılı gibi özel gün ve tarih içeren tahmine açık bilgileri şifre olarak seçmeyiniz.

Adres Çubuğuna www.turkishbank.com Yazarak Giriş Yapın

İnternet sitemizi kullanmak için herhangi bir linki tıklamak yerine www.turkishbank.com adresini tarayıcınızın adres çubuğuna yazarak giriş yapın.

Bankamız internet sitesinde olduğunuzdan emin olmak adına, giriş yaptığınız internet sitesinin Güvenlik sertifikasının Bankamız güvenlik sertifikası ile aynı olup olmadığını adres satırına tıklayarak Sertifika detaylarından kontrol ediniz.(https://www.turkishbank.com)

Adres Çubuğuna www.turkishbank.com Yazarak Giriş Yapın
İnternet sitemizi kullanmak için herhangi bir linki tıklamak yerine www.turkishbank.com adresini tarayıcınızın adres çubuğuna yazarak giriş yapın.

İnternet şubemizde “https” protokolü ve yanı sıra EV SSL (Yeşil Adres Çubuğu) teknolojileri kullanılmaktadır. turkishbank.com girişinizde tarayıcınızın adres satırı yeşil renkte görünmektedir.

Bankamız internet sitesinde olduğunuzdan emin olmak adına, giriş yaptığınız internet sitesinin Güvenlik sertifikasının Bankamız güvenlik sertifikası ile aynı olup olmadığını adres satırına tıklayarak Sertifika detaylarından kontrol ediniz.

Güvenliğinden Emin Olmadığınız Kablosuz Ağları Kullanmayın
Wi-Fi, Bluetooth, kızılötesi gibi kablosuz yöntemler cep telefonlarına yetkisiz erişim riski doğurabilmektedir. Bu nedenle güvenliğinden emin olmadığınız kablosuz ağları kullanmayınız.

Bluetooth üzerinden gelen, kaynağını ve güvenilirliğini bilmediğiniz dosyaları da kabul etmeyin; ihtiyaç duymadığınız zamanlarda bu uygulamaları kapalı tutun.

İnternet Bankacılığı ile ilgili detaylı bilgiyi Şubelerimizden veya (212) 373 73 73 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden alabilirsiniz.

(*) TurkishBank müşterisi olup ön ödemeli kart sahibi müşterilerimiz kendilerine ait ön ödemeli kartların bilgilerini Bireysel İnternet Şubemizden görüntüleyebilir ve vadesiz hesaplarından ön ödemeli kartlarına para yükleme işlemi gerçekleştirebilir.

Bu sayfadaki bilgiler size ne kadar yardımcı oldu?