İnsan Kaynakları

TurkishBank
Amacımız, müşterilerimize kendilerini değerli hissettirecek , ilişki bankacılığını önemseyen, kişisel olarak  fark yaratabileceğine inanan ekip arkadaşlarımızla sıcak ve samimi aile ortamında çalışmak.

İnsan Kaynakları olarak önceliğimiz; katılımcı, paylaşımcı, şeffaf, farklılığa ve yaratıcılığa değer veren bir kültürün oluşturulmasını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak, bağlılığı güçlendirici yaklaşımları sürekli geliştirmek ve güvenli, sağlıklı, etik değerlerin yaşatıldığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi dikkate alan bir iş ortamı yaratmak.

TurkishBank’ta Kariyer
Bankamızın insan kaynağı prensibi,   din, dil, ırk ve cinsiyet ayırımı yapmaksızın Banka ihtiyaçlarına paralel en uygun adayı Bankamıza kazandırmak.

Hedeflemiz, en uygun kaynağı en uygun pozisyona yerleştirmek, sonrasında kişinin gelişimine destek olmak, motivasyonunu üst seviyede tutarak Bankamızda sürdürülebilir performans göstermesini ve tutundurulmasını sağlamak.

TurkishBank’ta Kariyerinize Nasıl Başlamak İstersiniz?
İnternet kariyer  siteleri aracılığıyla yayınlanan ilanları takip ederek   Genel Müdürlük birimlerimizde ve Şubelerimizde görev almak üzere başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca “Genel  İş Başvurusu” da gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken isealim@turkishbank.com adresine özgeçmişinizi göndermek . İnsan Kaynakları ekibimiz, profilinize uygun bir pozisyon açıldığında sizinle iletişime geçecektir.

Yeni Mezun

  • 18 yaşını doldurmuş olmak ve Türk vatandaşı olmak
  • Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun olmak
  • Bankamız temel yetkinliklerine sahip olmak

Deneyimli

  • Bankacılık veya ilgili iş alanında 1 yıl ve üzeri deneyime sahip olmak
  • Konusunda deneyim sahibi olmak
  • Pozisyonun gerektirdiği teknik ve fonksiyonel yetkinlikleri taşımak

Öğrenci

  • Üniversite 2. ve 3. sınıf öğrencisi olmak

Bankamızda Genel Müdürlük birimlerinde ve Şubelerimizde sadece zorunlu staj kapsamında staj imkanı verilmektedir. Stajyerlerimize yemek ve servis imkanı sunulmaktadır.

  TurkishBank İş İlanları

TurkishBank Eğitim ve Gelişim
Banka çalışanlarının görevleri ile ilgili genel ve mesleki bilgilerini ve tecrübelerini artırmak, göreve ilişkin beceriler kazandırmak, davranışlarının olumlu yönde geliştirilmesini ve üst göreve hazırlanmasını sağlamak ve bu kapsamda hizmette etkinlik, tasarruf ve verimi artırmak amacıyla her yıl eğitim programları düzenler ve uygular. Gerektiğinde aynı amaçlarla veya staj için çalışanlarını  dış ülkelere gönderir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yeni mezun olarak başvuran deneyimsiz adaylar görüşmeye davet edilmektedir. Olumlu bulunan adaylara sınav uygulanmaktadır.

Deneyimli adaylara yönelik işe alımlar mülakat süreci ile gerçekleştirilmektedir.

Mülakat/sınav sürecinde başarısız olan adayları tekrar aynı pozisyonlar için değerlendiremiyoruz. 
Bankamızda 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencilerine ve Teknik Meslek Yüksekokul öğrencilerine yılın her döneminde staj yapma imkanı verilebilir. Stajyer kabullerinde öncelikli olarak staj yapma zorunluluğu olan öğrenciler değerlendirilmektedir.
4 yıllık örgün eğitim veren Üniversite mezunu adaylar tercih edilmektedir. İlanlarımızda belirtilen kriterlere uygun olan tüm adaylarımız başvuruda bulunarak süreçlerimize dahil olabilir.
Bankamızda sadece Güvenlik Görevlisi kadrolarında lise mezunu adaylar değerlendirilmektedir.