Kredi Kartları
TurkishBank Standard Card ile tüm dünyada alışverişin tadını çıkarın!
Üstelik yıllık kart ücreti yok !

TurkishBank Standart Cardınız ile tüm dünyada dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, MasterCard logolu ATM’lerden nakit çekebilirsiniz. Yaptığınız işlemlerden kazandığınız Turkish Para’ları ekstre borcunuzu ödemek için kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken hemen size en yakın TurkishBank Şubesine başvurmak.
Düşük faiz, Turkish Para … Hepsi TurkishBank Elit Card’da!

Harcadıkça Turkish Para kazandıran ve düşük faiz oranlarıyla hizmetinize sunulan TurkishBank Elit Card ile alışverişleriniz artık daha keyifli. Dilerseniz TurkishBank Elit Card’ınız ile tüm dünyada MasterCard logolu ATM’lerden nakit ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Üstelik harcamalardan kazandığınız Turkish Para ile kredi kartı borcunuzu ödemek de sizin elinizde!

TurkishBank Platinum Card ile prestijinize bir yenisini daha ekleyin.

TurkishBank kredi kartlarındaki tüm avantajlar ve seçkin hizmet anlayışı da dahil olmak üzere TurkishBank Platinum Card’da birçok ayrıcalık Sizi bekliyor.

Harcamalarınızda kazanacağınız TurkishPara ‘larınızı kartınıza ait borcunuzu ödemek için kullanabilirsiniz.

Platinum Card ile uçak bileti almanız halinde seyahat kaza ve alışveriş sigortanız TurkishBank tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır. Seyahat kaza ve alışveriş sigortası detayları için tıklayınız.

Platinum Kartımıza Özel Seyahat Kaza Sigortası: USD. 75.000 Tazminat Oranları
*Ölüm 100%
*İki elin ya da iki ayağın kaybedilmesi 100%
*Bir el ve bir ayağın kaybedilmesi 100%
*Her iki gözün birden görme kabiliyetini kaybetmesi 100%
*Bir gözün görme kabiliyetini kaybetmesi ve bir el ya da bir ayağın kaybedilmesi 100%
*Bir el veya bir ayağın kaybı 50%
*Bir gözün görme kabiliyetini kaybetmesi 50%

Seyahat Uygunsuzluklarına Karşı Teminatlar
*Uçuşun gecikmesi, iptali (6 saati aşan) USD. 150
*Bağlantı kurulamama (6 saati aşan) USD. 150
*Geç gelen bagaj (6 saati aşan) USD. 150
*Bagaj kaybı (48 saati aşan) USD. 450

Alışveriş Sigortası; Teminat Limiti (*)
*Eşya başına limit USD 500
*Olay başına limit USD 1.500
*Kişi başına yıllık toplam limit USD 5.000
*Yıllık Toplam Limit USD 50.000

(*) Her bir olayda USD 50 muafiyet bulunmaktadır. TurkishBank Platinum Card ayrıcalıklardan faydalanmak için size en yakın TurkishBank Şubesine başvurmanız yeterli.

Kart Şifrelerinizin Güvenlik Seviyesini Yükseltin
Kart şifrelerinizi doğum tarihi, işyerinizdeki dahili telefon numaranız gibi başkaları tarafından kolaylıkla bilinebilecek rakamlardan oluşturmayın. Eğer şu anki şifreniz bu şekilde ise hemen en yakın ATM’lerimizden şifrenizi değiştirmenizi öneririz.

Kredi Kartı Şifrenizi ve Kart Bilgilerinizi Paylaşmayın
Harcama yapacağınız işyerleri dışında kart numaranızı ve geçerlilik tarihini üçüncü şahıslara vermeyin.

Kredi kartı şifrenizi TurkishBank personeli dahil kimseye söylemeyin ve hiçbir yere yazmayın. Bankamız personeli işlemlerinizin hiçbir aşamasında sizden şifre bilginizi istememektedir.

Fiziksel Olarak Kredi Kartınızın Yanınızda Bulunduğundan Emin Olun
Kredi kartınızı kullanması için asla başkalarına vermeyin.

Harcama yaptığınız işyerlerinden ayrılmadan önce kartınızı geri alıp almadığınızı kontrol edin. Kredi kartınızı taşıdığınız cüzdan ya da çantanızı sık sık kontrol ederek kredi kartınızın yanınızda olduğundan emin olun.

Kredi kartınızı başkalarının kart üzerindeki bilgileri okuyabileceği ortamlarda açıkta bırakmayın.

Kart Bilgilerinizi İçeren Önemli Belgeleri Saklayın
Kredi kartı numaranızı ve kartınıza ilişkin bilgileri içeren hesap özeti, satış belgesi gibi dokümanları imha edene kadar kimsenin ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Yaptığınız harcamalara ilişkin satış belgesi kopyalarını, hesap özetinizde söz konusu harcamaları görene kadar saklayın. Hesap özetinizi kontrol ettikten sonra satış belgesi kopyalarınızı imha edebilirsiniz.

Kartınızın ATM’de Sıkışması Halinde Şifrenizi Tekrar Girmeyin
Kartınız ATM’de sıkışırsa şifrenizi tekrar girmeyin. En yakın şubemize başvurarak ya da 0212 373 7373 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak bilgi verin ve gerekirse kartınızı kullanıma kapattırın.

ATM’lerimizde işlem yaparken hiçbir şekilde yabancılardan yardım kabul etmeyin. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda 0212 373 7373 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayın.

Kartınızı Kaybetmeniz Halinde 0212 373 7373 numaralı Bankamız Müşteri İletişim Merkezimize Ulaşın
Kartınızın kayıp olduğunu ya da çalındığını fark ettiğiniz anda hiç vakit kaybetmeden öncelikle 0212 373 7373 numaralı Müşteri İletişim Merkezimize ulaşarak durumu bildirin ve kartınızı kullanıma kapattırın. Böylelikle kartınızı ele geçiren şahısların kullanmasını önleyebilirsiniz. Daha sonra çalıntı durumlarında polis zabtı tutturmak için karakola başvurabilirsiniz.

TurkishBank Kredi Kartınızla ,Türkiyede ve yurt dışında bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartınızdan yurtiçi ve yurtdışında nakit çekim yapabilirsiniz. TurkishBank Kredi Kartınızdan yıllık kart ücret bedeli alınmayacaktır. Birden fazla kişiye ek kart talep edebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size ne kadar yardımcı oldu?