TİCARİ&KURUMSAL BANKACILIK

TİCARİ&KURUMSAL BANKACILIK ‘taki uzmanlığımız ve ‘İLİŞKİ BANKACILIĞI’ anlayışımızla tüm finansal ihtiyaçlarınıza değer yaratan çözümler sunuyoruz!

Faaliyetlerinize yönelik işletme sermayesi ihtiyaçlarınız , işletmenizi büyütmek ya da iş hacminizi artırmak üzere planladığınız yatırımlarınızda ihtiyacınız olan finansman desteği TurkishBank’ta.

Şirket birikimleriniz ve likidite yönetiminizde ; uzman kadrolarımız ve geniş ürün yelpazemizle hızlı ve size özel çözümler sunmak için yanınızdayız .

Dış Ticaret işlemlerinizde ; muhabir ağımız ve deneyimli uzmanlarımız ile size özel çözümlerimizden faydalanabilir , dış ticaret finansmanına yönelik ürün ve hizmetlerimiz ile işlemlerinizi hızla sonuçlandırabilirsiniz.

Firma ve çalışanlarınız için oluşabilecek risklere karşı sigorta hizmetlerimizden faydalanabilir, Business Kredi Kartlarımız ile şirket ihtiyaçlarını karşılayabilir, Business Ön Ödemeli Kartlarımız ile maaş ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

TurkishBank Ticari&Kurumsal Bankacılık ürün ve hizmetleriyle tüm finansal ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmak için yanınızdayız!

Bu sayfadaki bilgiler size ne kadar yardımcı oldu? [kkstarratings]