YATIRIM FONLARI

Birikimlerini farklı yatırım enstrümanları ile profesyonel portföy yöneticileri aracılığıyla ile değerlendirmek isteyen müşterilerimiz için

AÇIK YATIRIM’da sektörde yer alan yaklaşık 500 adet Yatırım Fonu’nu sürekli analiz eder, tüm fonlara eşit mesafede durur, müşterilerimizin sürekli verimli ve konforlu bir şekilde varlıklarını değerlendirmelerine destek oluruz. Her gün, her hafta raflarımızdaki fonları gözden geçirir, yeniler, en doğru fonları müşterilerimizin seçimine sunarız.

Yatırım Fonları; Hisse Senedi, Hazine Bonosu, Devlet Tahvili gibi kolaylıkla işlem yapabileceğiniz ya da Altın, Yabancı Menkul Kıymet, Vadeli İşlem Sözleşmeleri gibi işlem maliyeti olan yatırım araçlarını kullanarak ve portföyün çeşitlendirilmesi ilkesine dayanarak yönetilen portföylerdir.

Yatırım fonları; yetkili kuruluşlarca katılma belgesi karşılığında yatırımcılardan toplanan paralarla, riskin dağıtılması ilkesi ve inançlı mülkiyet esaslarına göre oluşan ve Hisse Senedi, Hazine Bonosu, Devlet Tahvili gibi kolaylıkla işlem yapabileceğiniz ya da Altın, Yabancı Menkul Kıymet, Vadeli İşlem Sözleşmeleri gibi işlem maliyeti olan yatırım araçlarının kullanılarak yönetildiği portföylerdir.

Yatırım Fonlarının Sağladığı Avantajlar :

  • Uzman portföy yönetim ve sürekli takip imkanı sunar.
  • Menkul kıymetlerin yatırım araçları ile çeşitlendirilerek riskin minimize edilmesi sağlar.
  • İstenildiği zaman nakde çevrilebilmesi mümkündür.
  • Küçük tutarların değerlendirilmesini sağlar.
  • Bireysel yatırımcıların erişiminin çok zor olduğu uluslararası araçlara yatırım olanağı sağlar.

Yatırım Fonu Bilgilendirme Videoları