TÜRK TELEKOM – BANKA YÜKLEME KAMPANYASI
1 Mart 2018 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında banka aracılığıyla 25 TL ve üstü TL yüklemelere Haftalık 2 GB, 35 TL ve üstü yüklemelere ise Haftalık 4 GB fayda tanımlanacaktır.
Yüklemeyi gerçekleştirmeden önce kampanyaya katılmak için BANKA yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

KAMPANYA KAPSAMI VE GEÇERLİLİK DETAYLARI

  • Kampanya 01.03.2018-30.04.2018 tarihlerinde geçerlidir.
  • Müşterilerin bahsedilen tutarda yükleme yapmadan önce BANKA yazıp 5555’e göndererek kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.
  • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamlamasının ardından kampanya geçerlilik süresi içerisinde banka aracılığıyla tek seferde 25 TL veya tek seferde 35 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir.
  • Banka aracılığıyla yapılacak yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM’ler, banka kioskları, telefon bankacılığı gibi banka üzerinden yapılacak TL yüklemeleri geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 7 gün olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar devretmeyip, silinecektir.
  • Müşteriler kampanya kaydının ardından tek seferde yapacakları her 25 TL ve üzeri yükleme için veya her 35 TL ve üzeri yükleme için ayrı ayrı olacak şekilde kampanya kapsamında sunulan data hakkından yararlanabilecektir.
  • İlgili kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • 1000 TL ya da daha yüksek miktarda bakiyeye sahip olan aboneler TL yüklemesi yapamayacak olup, yeniden TL yüklemesi yapabilmeleri için bakiyelerinin 1000 TL’nin altında olması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa cepten internet kullanımları 2 KR/ 100 KB olarak ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu data hakkı KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.