İnternet Bankacılığı

İnternetin olduğu her yer artık Sizin için bir TurkishBank Şubesi…

Kurumsal İnternet Bankacılığımızı kullanarak birçok bankacılık işleminizi bulunduğunuz yerden, Şubeye gitmenize gerek kalmadan, çok daha düşük ücretlerle, hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal İnternet Bankacılığımız ile dilediğiniz şirket çalışanlarına imza yetkisine göre A (onaylama) veya B (giriş) yetkili kullanıcı şifresi alabilirsiniz.

Kurumsal İnternet Bankacılığımız üç yetki seviyeli olup; başvurunuz esnasında ihtiyacınıza göre aşağıdaki yetki seviyelerinden şirketiniz için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Görüntüleme: Bankamızdaki hesaplarınızın, kredi kartınızın bakiye ve hareketlerini görüntüleyebilir; ancak, hesaplarınızın üzerinden herhangi bir işlem yapamazsınız.

Görüntüleme, Parasal İşlemler: Bankamızdaki hesaplarınızın, kredi kartınızın bakiye ve hareketlerini görüntüleyebilir, fatura ve kredi kartı borç ödemesi, döviz alım satımı yapabilirsiniz.

Görüntüleme, Parasal İşlemler ve Para Transferleri: Bankamızdaki hesaplarınızın, kredi kartınızın bakiye ve hareketlerini görüntüleyebilir, fatura ve kredi kartı borç ödemesi, döviz alım satımı ve EFT/Havale işlemi yapabilirsiniz.

Kurumsal İnternet Şubemizden yapılan bankacılık işlemleri giriş ve onay olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilmektedir. Giriş ve onay yetkilerini ayrı kullancılara verebileceğiniz gibi her iki yetki aynı kullanıcıya da tanımlanabilir.

Kurumsal İnternet Şubemizden yararlanmak için şubelerimize başvuruda bulunabilirsiniz. Şube adres ve telefon bilgileri için lütfen tıklayınız.

İnternet Şubesi girişlerinizde güvenliğiniz için kullanılan”Tek Kullanımlık Şifre”niz Bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuza ücretsiz olarak SMS ile gönderilecektir.

İnternet Şubesine her girişinizde;

• Vergi Kimlik Numaranızı
• Kurum Kullanıcı Kodunuzu
• Şifrenizi

kodladıktan sonra Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek olan tek kullanımlık şifreyi İnternet Şubesi şifre ekranını takip eden sayfadaki “Tek Kullanımlık Şifre” kutucuğuna girebileceksiniz. Şifrenizin cep telefonunuza 3 dakika içinde ulaşmaması durumunda ;

• İnternet Şubesine tekrar giriş yapmayı deneyiniz.
• Güncel cep telefonunuzun sistemimize tanımlı olduğunu şubenizden teyit ediniz.

Türkiye Bankalar Birliği Bilgilendirmesi için lütfen tıklayınız.
Bu sayfadaki bilgiler size ne kadar yardımcı oldu?