İstatistiklere göre Türkiye’de 63.9 milyon kredi kartı ve 135.9 milyon banka kartı bulunuyor. (Aslında tüketici için alternatifler bunlardan ibaret değil. Ön ödemeli kartlar diğer iki kartla yapabileceğiniz tüm işlemleri tek bir kartta buluşturuyor. Hem tasarrufu destekliyor hem de yurt içi/yurt dışı online alışverişlerinde ve para çekme işlemlerinde güvenle kullanılabiliyor. İşte TurkishBank Bireysel Bankacılık Direktörü Berrin Cankay ‘a göre Nakito kart hizmetinin tüketicilerin hayatına kattığı 5 önemli değer!

Nakito Tasarrufu destekler

Nakito kart sayesinde aylık olarak yapacağınız harcama tutarını belirleyip  kartınıza önceden yükleyerek, ay başında ödemelerinizi ve bütçenizi planlayabilirsiniz. Böylece harcama limitinizi belirler ve bütçenizi bir disiplin içerisinde yönetebilirsiniz.

4 farklı para birimi ile yurtdışında kolay kullanım

TurkishBank Nakito kartı Türk Lirası, Euro, Dolar ve Pound para birimi seçenekleri ile yurtdışında da zorluk çekmeden kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca çok düşük masraflar ile ATM’lerden para çekebileceğiniz gibi birçok harcama noktalarında kullanılabiliyor.

“Eyvah kartımı kaybettim / çaldırdım” telaşına son

Nakito kartınızı çaldırmanız veya kaybetmeniz durumunda TurkishBank veya Group bankalarına başvurarak yeni kartınızı edinebilir, eski kartınızda yer alan bakiyenizi yeni kartınıza aktarabilirsiniz. Yurtdışında olsanız bile kartınız çok hızlı şekilde size ulaştırılır.

Online alışverişte güvenlik

Birçok tüketici güvenlik sebebiyle online alışveriş yapmaktan çekiniyor. Ancak Nakito kartınıza online alışveriş tutarınız kadar miktarı yükleyip gönül rahatlığı ile internette alışveriş keyfini deneyimleyebilirsiniz.

Kart aidatını ve yüksek maliyetleri unutun

Nakito kartta, yıllık kart aidatı olmadığı gibi dilediğiniz zaman dilediğiniz banka hesabınızdan da kartınıza yükleme yapabiliyorsunuz. Üstelik yüklemeler de ücretiz!  Nakito kartınız ile tüm dünyadaki ATM’lerden yapacağınız para çekme işlem ücreti  işlem başına 8 TL gibi sembolik bir bedel…

TurkishBank Nakito kartına sahip olmak için TurkishBank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için de veya www.turkishcards.com adresini ziyaret ederek edebilirsiniz.

TurkishBank Hakkında

118 yıllık geçmişe sahip olan TurkishBank Group, Türkiye’deki faaliyetlerine 1982 yılında Türk Bankası Limited’in İstanbul Şubesi’ni açarak başlamıştır. 1988 yılında ikinci şubesini İzmir’de açan Türk Bankası Ltd. bir sonraki yıl Mersin ve sonrasında Ankara Şubeleri ile Türkiye’deki hizmet ağını genişletmiştir. TurkishBank Group Türkiye operasyonları, 27 Aralık 1991’de yabancı banka statüsünden çıkarak TurkishBank A.Ş. olarak ayrı bir tüzel kişilik kazanmıştır. TurkishBank’ın temel faaliyet alanı; kurumsal, ticari, bireysel ve özel bankacılıktır. İlişki bankacılığı ile kişiye özel çözümler sunan TurkishBank, bankacılık faaliyetleri yanı sıra Turkish Yatırım Menkul Değerler aracılığı ile müşterilerine “Ulusal ve Uluslararası Sermaye Piyasaları” alanlarında da hizmet vermektedir. TurkishBank; Türkiye, KKTC ve İngiltere olmak üzere 3 ülkede toplam 35 şubesi olan TurkishBank Group bünyesinde yer almaktadır.