Business Ön Ödemeli Kart

Nakito Özellikleri Nelerdir?

•Ön ödemeli Maestro logolu bir banka kartı olup, hesap açmanıza gerek kalmadan anında tahsis edilebilir.
•Kartın para birimi, kartın kullanacağınız yere ve ülkeye göre TL, USD, EURO veya GBP olarak tercih edilebilir, böylece kur farkından etkilenmezsiniz.
•Yurtdışı ve yurtiçindeki MasterCard logolu tüm ATM’lerden ekonomik ücretlerle para çekimi yapabilirsiniz.
•Yurtiçinde ve Yurtdışında nakit taşımanıza gerek kalmaz, para bittiği durumda transfer derdini ortadan kaldırır, karta yüklenen para anında kullanılabilir.
•Şifrelidir, kayıp/çalıntı durumunda bakiyeniz korunur.

Nasıl Başvurulur?

TurkishBank Şubesinden başvurabilirsiniz. TurkishBank Şube adresleri için tıklayınız.
TurkishBank’ta firmanız adına kart çıkarılabilir.
Firmanız, kart vermek istediği kişi sayısı kadar ek kart alabilir. Kartlar isimsiz olarak anında teslim edilir veya talebiniz doğrultusunda isme özel bastırılabilir.

Nasıl Para Gönderilir?

TurkishBank Şubelerindeki hesabınızdan talimatla veya nakit olarak, ya da diğer bankalardaki hesaplarınızdan EFT ile ön ödemeli kartlarınıza para transferi yapabilirsiniz. Üstelik karta şubeden yüklenen bakiye anında kullanılabilir.
EFT ile gönderilen tutarlar aynı gün mesai bitimine kadar karta yatırılır.

Gelen EFT tutarı kartın para birimine göre Bankamız efektif satış kurundan USD, EURO veya GBP’ye dönüştürülerek yüklenir.

Kart Harcamalarını Nasıl Takip Edebilirsiniz?

Şoförlerinizin ve/veya çalışanlarınızın kart bakiyelerini, harcamalarını ve para yükleme işlemlerini Ön Ödemeli Kart Şubesinden görüntüleyebilirsiniz.
Firmanızın e-posta adresine her ay düzenli olarak ileteceğimiz aylık e-posta ekstreleri sayesinde muhasebe hesaplarınızın mutabakatını sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size ne kadar yardımcı oldu?