Genel Müdürlük binamızın dönüşüm programı kapsamında yapılacak olan çalışmalarda İstanbul Şube ve kiralık kasalarınız yeniden konumlanacaktır. Bu kapsamda banka şube hizmetlerimiz yakın zamanda Turkish Bank Genel Müdürlük binasının 5 ve 6. Katlarında hizmet vermeye devam edecek olup , kiralık kasalarınızı  9 Ekim Cuma günü saat 14.00’te noter huzurunda ve kapalı olarak 5. Kata taşıyacağız.

Dilerseniz bize bilgi vererek taşımaya siz de refakat edebilirsiniz.

Sayın TurkishBank Müşterilerimiz,

Dönüşüm programı kapsamında taşınan şubemizin yerine; girişimcilere, yatırımcılara ve yenilikçi pek çok projeye ev sahipliği yapacak bir alanı sizler için ve geleceğimiz için planlıyoruz. Dönüşen bir dünyada, biz de geleceği inşa edecek projelerle sizlere dijitalde daha iyi hizmetler sunmak için çalışacağız.

İnşa edeceğimiz bu yenilikçi alanda; finans teknolojileri, eğitim teknolojileri ve hizmet alanımıza giren projelere destek vereceğiz. Sizleri de her zaman görmek isteyeceğimiz bu alandan çıkacak başarı hikayeleri için şimdiden heyecanlıyız. Üç ülkede etki alanına sahip bir banka olarak Türkiye’den dünyaya açılacak girişimlerin ve Ko-Bi’lerin her zaman yanındayız.

Bu süreçte kasalarınızın ve bilgilerinizin güvenliğinin sağlandığından, her zamanki gibi şube hizmetlerimizin devam ettiğinden emin olabilirsiniz.