Hayat ve Bireysel Emeklilik Hizmetleri
Facebook
Twitter

Hayat ve Bireysel Emeklilik Hizmetleri
TurkishBank Group olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hayat sigortası ürünleri ve bireysel emeklilik planları sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Hayat Sigortaları
Hayat sigortası, ana dayanağı insan hayatı olan ve insanın hayatı boyunca karşı karşıya kalabileceği istenmeyen olaylarda; risklerin en aza indirilmesi, bireylerin mali sıkıntı içine girmemesi,yaşam standartlarını koruyabilmesi için size ve sevdiklerinize finansal güvence sağlar.
Koruma Ürünleri, sigortalının hayatını kaybetmesi veya hayattayken olumsuz bir olaya maruz kalması (örneğin daimi maluliyet) durumunda koruma sağlayan ürünlerden oluşur. Koruma içerikli ürünlerde ya çok az miktarlarda tasarruf boyutu bulunur, ya da hiç bulunmaz.

Sunduğumuz koruma ürünleri:
Kredi Hayat
Mutlak Eğitim
Yıllık Hayat
İşsizlik Sigortası
Çok Yaşa
Çok Yaşa Plus
Pembe Kurdele
KMH Koruma Sigortası
Kobi KMH Koruma Sigortası
Business Kart Koruma Sigortası
Kobi Kreditör

Grup Koruma Ürünleri
Grup Hayat Sigortası

Bireysel Emeklilik Planları
Bireysel Emeklilik Sistemi, kamu sosyal güvenlik sistemini tamamlayıcı bir sistemdir ve Sosyal Güvenlik Reformu’nun önemli parçalarından birisidir.
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), emeklilik döneminizde ek gelir sağlayarak refah seviyenizi arttırmanızı sağlayan, sosyal güvenlik sistemini tamamlayan bir sistemdir. Sistemde en az 10 yıl kalarak ve 56 yaşını tamamlayarak emekliliğe hak kazanabilirsiniz.
Hangi meslekten olduğu ya da SGK üyesi olup olmadığından bağımsız olarak, 18 yaşını doldurmuş herkes Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılabilir.
Bireysel Emeklilik Sistemi kapsamında sisteme girmek isteyen katılımcının emekliliğe yönelik beklentilerine, ortalama gelir düzeyine, risk profiline, önceliklerine ve benzeri ihtiyaçlarına göre uygun teklif hazırlanır.
Katılımcılar  risk profillerine yönelik ihtiyaçları karşılamak üzere kurulan  emeklilik yatırım fonları arasından seçim yapabilirler.
Emeklilik döneminizdeki gelir beklentilerinizi planlayabilmek ve sunulan vergi avantajlarını değerlendirmek için vakit geçirmeden bir Bireysel Emeklilik planına dahil olmanız yararınıza olacaktır. Emeklilik döneminiz için birikim oluşturmaya ne kadar erken başlarsanız, emeklilik döneminde elde edeceğiniz gelir de o oranda artacaktır.

Bankamızın sunduğu seçkin hayat sigortaları ve bireysel emeklilik planları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Şubelerimizdeki sigorta yetkililerimiz ile görüşünüz. Size en uygun hayat sigortası ürününü veya bireysel emeklilik planını sunmaktan mutluluk duyacağız.

Bu sayfadaki bilgiler size ne kadar yardımcı oldu?