Vadeli TL Mevduat Hesabı

Birikimlerinizin değerlendirilmesinde tecrübeli ve konusunda uzman ekiplerimizden birebir hizmet alarak gerçekleştirebilirsiniz

İhtiyaçlarınıza en uygun vadeyi seçerek, faiz değişikliklerinden etkilenmeden risksiz bir kazanç elde etmek için Vadeli TL Mevduat Hesabı hizmetinizde.

Vadeli TL Mevduat Hesabı ile aksini belirtmediğiniz sürece vade sonunda hesabınız aynı vade ve güncel faiz oranıyla otomatik olarak yenilenir.Vade sonunda faiz getirisini vadesiz hesabınıza aktararak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Vadesinden önce kapatılan vadeli mevduat hesaplarına faiz işletilmemektedir.

*Vadeli mevduat hesap açılışlarında minimum hesap açılış tutarı TL hesaplar için 1.000 TL, döviz hesaplar için 1.000 USD /EUR/GBP tutarlardır.

  • Vadeli TL Mevduat Hesabınızı Şubelerimizden, İnternet Bankacılığımızdandiğer banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  • Vadeli TL Mevduat Hesabı faiz oranlarımızı öğrenmek için lütfen tıklayınız. Güncel ve size uygun vade ve faiz oranlarını öğrenmek için en yakın TurkishBank şubemize bekleriz.