Altın Mevduat Hesabı

Birikimlerinizi Altın Olarak Değerlendirmek İstiyorsanız, TurkishBank Altın Mevduat Hesabı Açtırın, Altınlarınız, Güvenle Biriksin!

Altın yatırımında  kazanma fırsatı olduğunu düşünen ve birikimlerini altın ile değerlendirmek isteyenlere TurkishBank Altın Mevduat Hesabı…

TurkishBank Altın Mevduat Hesabı güvenli bir şekilde miligram bazında döviz alır satar gibi altın almanızı (XAU) sağlayan vadesiz mevduat hesabıdır. Özellikleri Paranız altına endeksli olarak değerlenir. Vadesiz altın hesabına faiz verilmeyecektir. Bankamızca ilan edilen altın alım satım fiyatları 1000/1000 saflıktaki altın fiyatıdır. Altın alım satımı 0.01 gram ve katları şeklinde yapılacaktır. TurkishBank Altın Mevduat Hesabınızın döviz cinsi XAU olacaktır.

Vadesiz altın işlemleri TL ve USD para birimleri karşılığında gerçeklestirilecektir. TurkishBank Altın Mevduat hesabı ile yapacağınız alım/satım işlemleri kaydi işlem olacak, fiziki teslimat olmayacaktır. TurkishBank Altın Mevduat Hesabınızdan yıllık Hesap İşletim Ücreti alınmayacaktır.

TurkishBank Altın hesabı açtırmanız için tüm TurkishBank Şubeleri hizmetinizdedir. Detaylı bilgi almak için TurkishBank Şubelerini ziyaret edebilir veya (212) 373 73 73 numaralı telefondan Müşteri İletişim Merkezimize ulaşabilirsiniz. Şubelerimiz için tıklayınız.
Bu sayfadaki bilgiler size ne kadar yardımcı oldu?