İnternette Güvenli Alışveriş

TurkishBank kartları ile internette güvenli alışveriş yapabilmenin ayrıcalığını yaşayın!

İnternette Güvenli Alışveriş Nedir?
TurkishBank kartlarıyla internette güvenli alışveriş Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen 3D Secure çözümü ile sağlanmaktadır. Bu yolla Siz değerli kart hamillerimiz sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

TurkishBank 3D Secure Ödeme Hizmetinden faydalanmanız halinde, uygulamaya dahil “MasterCard SecureCode” logolu web sitelerinden alışverişlerinizi daha güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

TurkishBank 3D Secure Ödeme Hizmeti kanalıyla yapacağınız alışverişler, sabit şifre veya cep telefonunuza gönderilecek tek kullanımlık şifre ile sonuçlandırılmaktadır.
TurkishBank’ın sunduğu bu özel hizmetten faydalanmak için kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kartınız cep telefonunuza tek kullanımlık şifre gönderilmek üzere otomatik olarak kayıtlıdır

Tek Kullanımlık Şifre Uygulaması Nedir? Nasıl Faydalanabilirim?
MasterCard SecureCode uygulamasını destekleyen web sitelerinde yapacağınız alışverişlerde, Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek tek kullanımlık SMS şifresi ile alışverişlerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

3D Secure İnternet Ödeme Hizmeti, sadece bu sisteme dahil sanal işyerlerinde kullanılabilir. Bankamıza ait kartınız ile “MasterCard SecureCode” logosunu gördüğünüz sanal işyerlerinde alışverişlerinizi daha güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.