Açık Yatırım Ürünleri

Açık Yatırım Hizmetimiz İle  Birikimleriniz  Tarafsız ve Bağımsız Varlık Yönetim Ürünleri ile Değerlensin !

Açık Yatırım, siz değerli müşterilerimize TurkishBank & Turkish Yatırım işbirliği ve uzman finansal danışmanlarımız aracılığıyla sunduğumuz, geniş ürün yelpazesi ile varlık yönetimini sağlayan hizmetler bütünüdür.

Hizmet modelimizdeki temel anlayış müşterilerimizin  risk profili ve tercihlerine göre belirlenmiş tarafsız ve bağımsız çok çeşitli varlık yönetim ürünlerini hızlı ve  en yüksek katma değeri yaratacak şekilde müşterilerimize sunmaktır.

Kişiye özel yatırım ihtiyaçlarınıza cevap veren, bilgiye en hızlı şekilde ulaşılmasını sağlayan hizmet anlayışımız aynı zaman müşterilerimizi zaman yönetimi konusunda da desteklemektedir.

Bu model, birikimlerinizi değerlendirirken profesyonel yatırım danışmanlığı ile piyasadaki fırsatlardan haberdar olmanızı, tercihlerinize göre size uygun ürünün belirlenmesini, riskin dağıtılmasını,  portföyünüzün getirisini arttırmayı amaçlar.

Sizde Açık Yatırım Dünyasına katılın, Fırsatları Kaçırmayın !

Açık yatırım kapsamında sunduğumuz başlıca hizmetlerimize ve ürün içeriklerine ilişkin bilgilendirme videolarını izleyebilirsiniz.

Her yatırımcının ihtiyaç ve talepleri değişiktir. Temel anlayışımız, portföy getirisinin yanı sıra, portföy yönetimi yaptığımız tüm yatırımcılara hızlı ve eksiksiz hizmet sağlamaktadır.

Açık Yatırım Ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için videomuza tıklayınız.